CENTRAL GROUP blog

28. 6. 2018

Rok 2018: Ideální doba kdy být absolventem


Zítra končí školní rok. Zhruba jeden a půl milionu lidí má před sebou dva měsíce volna. Pro ty, co si po úspěšných zkouškách v posledních dvou měsících,  připnuli titul „absolvent“,  jsou to ty poslední školní prázdniny v životě. Těchto zhruba 100 tisíc mladých lidí stojí před zásadním rozhodnutím: Jak nakročit na pomyslný karierní žebřík. My nabízíme možnost zvanou Central Group.


Na jedné straně mají v dnešní době absolventi bezprecedentně širokou nabídku možností. Nezaměstnanost historicky nízká, ekonomika jede na plné obrátky, prakticky celý svět je jim otevřen. Na straně druhé je těch možností tolik, že mohou způsobit „rozhodovací paralýzu,“ špatná volba se může bolestně vymstít a nasměrovat kariéru hned na jejím začátku na slepou kolej. Stojí proto za to si tuto volbu pořádně rozmyslet. A pro ty, kteří svou kariéru vidí v technickém, nebo ještě lépe stavebním směru, si dovolujeme nabídnout alternativu ke zvážení!

Mladí odborníci i právě po škole u nás mohou najít v podstatě kariéru ušitou na míru. Pokud jste vystudovali některou ze „stavících“ fakult, máte u nás široké pole působnosti na pozicích od asistenta architekta, přes kresliče, projektanta juniora až po zpracovatele výkazu výměr. Jinými slovy, cokoliv máte v úmyslu podnikat na poli architektury, developmentu, investic, projekce nebo stavitelství, v CG to můžete odstartovat. Central Group nabízí zázemí firmy s pětadvacetiletou historií a pozici největšího rezidenčního stavitele v Praze. Ročně v týmu 270 lidí postavíme a prodáme zhruba tisícovku bytů. K dispozici jsou tedy i zkušení kolegové, vedle kterých lze rychle vyrůst.

V současnosti též vlastníme různě po Praze 50 hektarů pozemků (z těch největších třeba severní část Nákladového nádraží Žižkov, brownfield Tesly Vysočany či skladový areál Westpoint v Liboci) , kde plánujeme postavit tisícovky bytů dalších. Dejte si to do souvislosti s aktuálním nedostatkem bytů v Praze, předpokládanému přírůstku cca 150 tisíc obyvatel do roku 2030 a vzrůstající mezinárodní přitažlivosti Prahy. Pokud umíte sečíst 1+1+1 (což byste po té technické škole asi umět měli :-)), nepředpokládáme, že během následujících deseti dvaceti let bychom měli mít nouzi o práci. Takže svou kariéru u nás můžete opravdu rozjet.


Navíc, pokud se absolvent osvědčí, „sky is the limit,“ jak říkají Angličané. Aneb rozletu se meze nekladou. V našem týmu máme několik příkladů kolegů, kteří se rozletěli. Někteří doletěli do nejvyšších pozic (jak ukazuje grafika), další začínají nabírat výšku.

Pokud vás v dětství bavily stavebnice, máte k našemu oboru vlohy. Jestli jste tento zájem přetavili i do volby školy technického typu, máte pro práci u nás i kvalifikaci.  V případě, že máte o práci u nás zájem, doporučujeme nahlédnout na naše kariérní stránky. A konečně: pokud v něm naleznete něco zajímavého a chtěli byste se přidat k našemu týmu fungujícím pod heslem #bavinasstavetnovouprahu, uvítáme vás s otevřenou náručí.

Žádné komentáře:

Okomentovat